• Ahojte futbalisti, futbalistky. Voľno sa nám predlžuje a futbalové tréningy a zápasy sa stále odkladajú a rušia. Aj vám už určite chýba kontakt s loptou, so spoluhráčmi, či s vašimi trénermi. Pripravil som si pre vás jednu súťaž. Ak sa chcete do nej zapojiť, vašou úlohou bude natočiť video, na ktorom sa budete snažiť dosiahnuť čo najviac dotykov s tenisovou loptičkou použitím ľubovoľnej časti tela s výnimkou rúk. Loptičku sa budete snažiť udržať vo vzduchu tak dlho, ako to pôjde. Natočené videá môžete posielať na moju emailovú adresu basa.rastislav@gmail.com  alebo na messenger (Rastislav Baša).

Traja žiaci, ktorí dosiahnu najvyšší počet dotykov s tenisovou loptičkou získajú odo mňa cenu, ktorú im odovzdám po návrate do školy.

Posielam Vám na inšpiráciu video. Poprosím vás, v prvom rade dbajte na bezpečnosť. Prajem vám všetkým veľa šťastia a hlavne pevné zdravie vám, aj vašim rodinám.

Mgr. Rastislav Baša