• 8.C Geografia

• Milí ôsmaci!

Od 6.12.2021 (pondelka) do 17.12.2021 (piatku) prechádzame na dištančné vzdelávanie. To bude prebiehať formou online vzdelávania cez aplikáciu ZOOM každú stredu od 9.55 do 10.35 hod.

Ako stiahnuť aplikáciu ZOOM?

Zasielam vám krátky vidonávod, ako na to:

Myslím, že ste to úspešne zvládli a môzeme začať spolu komunikovať. ID kód = adresu i heslo, ktorým sa budete pripájať na vyučovaciu hodinu som vám poslala do správy na Edupage. Prosím prečítajte si správy na EDUPAGE.

Úlohy, zadania aj prezentácie vám budem poskytovať cez Edupage.

Ak by ste niečomu nerozumeli alebo by ste si nevedeli s niečím rady, pokojne ma kontaktujte na mail: adriana.nedeczka@gmail.com.

Prajem vám pevné zdravie, žiaden stres a dostatok chuti do učenia. Spoločnými silami to zvládneme wink

S pozdravom Mgr. Adriana Nedeczká

• Pokyny

• V tejto časti nájdete inštrukcie k individuálnemu vzdelávaniu z predmetu GEOGRAFIA

•  JEDNO učivo je zadané na JEDEN týždeň,
            •  učivo si prečítajte z učebnice (príp. z prezentácie),
            •  nezabudnite si poznámky prepísať (ak máte možnosť, tak vytlačiť a nalepiť do zošita),
            •  ak budú cvičenia z PZ, tak ich vypracujte (netreba posielať mailom, ak to nebudem od vás vyžadovať)
            •  domáce úlohy posielajte priamo na Edupage  ako vypracovanie úlohy alebo do správy včas (sledujte termíny odovzdania zadaní)
            •  e-mail: adriana.nedeczka@gmail.com
            •  preopakujte si aj posledné učivá.

Ak máte akékoľvek nejasnosti, príp.otázky, neváhajte ma kontaktovať mailom.

• SLOVENSKO