• Nové nariadenie

• Milí žiaci,

dovoľte mi, aby som vás informovala o zmenách vo vyučovaní z predmetov BIOLÓGIA a GEOGRAFIA , o zadávaní úoh a o ich následnom hodnotení:

• učivo bude odučené na online vyučovaní cez aplikáciu ZOOM podľa platného rozvrhu dištančného vzdelávania, ktoré ste obdržali od svojich triednych učiteľov.
            • prezentácie, domáce úlohy alebo pracovné listy budem zadávať na Edupage , budú figurovať na stránke školy pod mojím menom. Úlohy budú zadávané v deň výučby do 16.00 hod.
            • spätnú väzbu, teda vypracovanie zadaní zasielajte podľa stanovených termínov
            • priebežné hodnotenie bude realizované SLOVNE alebo PERCENTUÁLNE
          • Stupnica hodnotenia

• pracoval výborne = predstavuje stupeň 1 = poslal v termíne a všetko/takmer všetko bolo dobre