• Ahoj, šiestaci a siedmaci!

Tak ako sa máte? Dúfam, že všetko zvládate. Ak predsa nie, a máte nejaký problém, alebo sa potrebujete len porozprávať, kľudne píšte, volajte, mailujte! K dispozícii je vám môj messenger; mail: danahornakova@hotmail.com; EduPage

Nakoľko známok máte dosť, chcem vás len oboznámiť s výtvarnou súťažou, do ktorej sa môže zapojiť každý, kto má chuť tvoriť.

VÝTVARNÁ SÚŤAŽ:

V školskom roku 2021/2022 vyhlasuje spoločnosť ŠEVT a.s. 21. ročník celoslovenskej výtvarnej súťaže

Grafický návrh obálky žiackej knižky

Žiaci si môžu vybrať z troch tém:

- Moja najlepšia narodeninová oslava,

- Život na Marse – alebo ako budeme žiť v budúcnosti,

- alebo si zvolia inú tému podľa vlastného výberu.

Vyhodnotenie: Zo všetkých výkresov vyberie odborná komisia 20 najlepších návrhov na obálku žiackej knižky.

Všetci 20 finalisti budú odmenení darčekom od našej spoločnosti. Z nich dvaja víťazi dostanú zaujímavé ceny a školy, ktoré navštevujú víťazi, získajú kancelárske potreby v hodnote 300 € s DPH podľa vlastného výberu.

Propozície súťaže

• Grafický návrh treba kresliť na výkres formátu A4. Výkres nerozdeľujte čiarou ani ho neprekladajte na polovicu!
          • Našimi grafikmi bude rozdelený na dve časti A5, pričom pravá strana výkresu vytvorí vrchnú obálku a ľavá strana zadnú obálku žiackej knižky.
          • V prípade, že návrh bude orientovaný na výšku, po zmenšení sa vloží na vrchnú obálku, prípadne sa zopakuje na zadnej strane žiackej knižky.
          • Ručná kresliaca technika môže byť rôzna, ale odporúčame používať sýte farby.
          • Kresba nesmie byť kopírovaná cez sklo, nesmie tiež obsahovať žiadny text.
          • Musí ísť o pôvodnú originálnu prácu, nie kopírovanie motívov z rozprávok, seriálov apod.
          • Prosíme nekresliť návrhy na počítači.

Súťaž trvá do 30.marca 2022