• Výdaj a prihlasovanie/odhlasovanie zo stravy

• Odhlásiť, respektíve prihlásiť sa na stravu je možné nasledovne:

• cez mobilnú aplikáciu eduPage – jedálny lístok
          • telefonicky na čísle: 031/780 50 04

Prihlásiť na stravovanie je potrebné najneskôr do 14:00 hod. v predchádzajúci pracovný deň.

Vážení rodičia, ak je dieťa choré, prípadne nepríde do školy v daný deň je rodič povinný svoje dieťa odhlásiť zo stravy najneskôr do 07:00 ráno. (Je umožnené stravníka odhlásiť z dôvodu nepredvídanej udalosti do 07.30 ráno v aktuálny deň.)

Nárok na dotáciu má dieťa iba v prípade ak sa zúčastní vyučovania a odoberie obed, v prípade ak dieťa neodhlásite z obeda platíte plnú sumu za obed.

Za neodobratú a včas neodhlásenú stravu sa finančná ani vecná náhrada neposkytuje.

Podpísaním prihlášky rodičom /zákonným zástupcom/ je stravník trvale prihlásený na stravovanie v školskej jedálni a to opakovane každý mesiac.

V prípade ukončenia stravovania zo strany žiaka, je nutné vyplniť odhlášku s upresneným termínom ukončenia stravovania a odovzdať vedúcej ŠJ. Tlačivo na odhlásenie zo stravy je zverejnené na stránke školy (v sekcii: Tlačivá školskej jedálne ), alebo sa môžete zastaviť osobne pre tlačivo u vedúcej ŠJ.

Možnosť prihlásiť sa na stravu je počas celého školského roka za podmienky vyplnenia zápisného lístka, ktorý je k dispozícií u vedúcej školskej jedálne, alebo si prihlášku môžete vytlačiť v sekcií tlačivá.

Výdaj obedov prebieha v čase:

od 11,30 hod.  - do 14,00 hod.

Odber stravy je možný len cez čipový kľúč.  V prípade straty, alebo poškodenia je rodič povinný túto skutočnosť neodkladne nahlásiť a následne zakúpiť nový čip.