• Zadanie DÚ: streda 15. 04. 2020

Vážení rodičia, milí žiaci!

Prešli nám veľkonočné sviatky, Vám prešli veľkonočné prázdniny a je tu opäť čas na povinnosti. Aby to nebolo pre vás také „kruté“, preposielam vám pracovné listy na opakovanie učiva z jazyka slovenského. Pevne verím, že opakovaním prídavných mien sa vám učivo utvrdí a zdokonalíte sa.

Pracovné listy si rozložte na celý tento týždeň. Do zošitov si nemusíte tento týždeň nič písať. Vypracované PL mi potom prepošlite na kontrolu.

MATEMATIKA:

V matematike si opakujte násobilku a delilku.

PDA a VLA si nájdete na web stránke školy podľa mena vyučujúcich, ktoré vás tieto predmety učia.

V rámci hudobnej výchovy si zaspievajte každý deň aspoň jednu pesničku, medzi tým si môžete urobiť 10 drepov, 10 výskokov znožmo, 10 výskokov na ľavej a potom na pravej nohe.

Mňa potešíte, keď mi nakreslíte nejaký pekný obrázok.

To je na tento týždeň všetko, dúfam nebude dlho trvať a budeme sa môcť učiť v našej peknej triede. Zatiaľ musíme fungovať týmto spôsobom, dávajte si na seba pozor, buďte nápomocní svojim rodičom. Veľmi sa na vás teším😊

S pozdravom Vaša pani učiteľka😊

SJL - PL: