• Poďakovanie firme ART IN STONE Topoľčany, Autoprofit Galanta a Linde Czafíkovej

• 17.12.2019 18:46
      • Ďakujeme spoločnosti ART IN STONE Topoľčany, ktorá poskytla finančný príspevok  na vybudovanie relaxačného kútika v 1.A triede. Spoločne so ZRPŠ prispeli na zakúpenie 10 kusov tatami. Firme AUTOPROFIT  s.r.o. Galanta ďakujeme za finančné prostriedky na zakúpenie troch tulivakov. Príspevky od uvedených firiem zabezpečila naša bývalá žiačka Linda Czafíková, študentka podnikového manažmentu na Fakulte ekonomiky a manažmentu  SPU v Nitre. 3.decembra na triednickej hodine usporiadala pre prvákov besedu, kde sa s deťmi rozprávala o dôležitosti separovania odpadu, premietla im krátky film a žiaci vypracovali aj pracovný list na uvedenú tému.

Prváci mali na vybudovaní kútika aj vlastný podiel – v triede si zaviedli separovaný zber, z ktorého si nazbieraným papierom zarobili na ďalšie dve skladačky tatami.  O odvoz nazbieraného papiera sa pravidelne starala spoločnosti ADA WASTE s.r.o Galanta, ktorej ďakujeme aj za finančný príspevok, ktorým prispela triede na zakúpenie ďalších pomôcok.

Viac fotografií si môžete pozrieť vo fotogalérii:

Fotoalbum: Relaxačný kútik v 1.A