- Majstrovstvá ZsAZ najmladšieho žiactva vo viacboji
- Majstrovstvá ZsAZ mladšieho žiactva vo viacboji
- Majstrovstvá ZsAZ jednotlivcov staršieho žiactva
- Majstrovstvá ZsAZ vo viacboji staršieho žiactva
- Majstrovstvá kraja v atletike družstiev žiakov
- 3. kolo družstiev ZsAZ ml. žiactva a najml. žiactva
- Majstrovstvá okresu v atletike žiackych družstiev
- 2. kolo družstiev ZsAZ st. žiactva a najml. žiactva
- 2. kolo družstiev ZsAZ ml. žiakov, ml. žiačok
- 1. kolo družstiev ZsAZ st. žiactva a najmladších žiakov
- 5. ročník atletickej olympiády pre 3. a 4. ročník galantských škôl
- 1. kolo družstiev ZsAZ mladšieho žiactva, dorastu, dospelých
- Olympijský odznak všestrannosti- krajské kolo
- Florbalový turnaj starších žiakov
- Halové majstrovstvá SR vo viacboji starších žiačok
- Halové Majstrovstvá Slovenskej republiky
- Halové majstrovstvá ZsAZ mladšieho a najmladšieho žiactva
- Halový míting detskej atletiky
- Vybíjaná
- Mládežnícky míting
- Halové majstrovstvá ZsAZ staršieho žiactva
- Majstrovstvá Slovenskej republiky starších žiakov a starších žiačok,
- Majstrovstvá Západoslovenského atletického zväzu jednotlivcov mladšieho a najmladšieho žiactva
- Majstrovstvá ZsAZ družstiev st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých
- Súťaže družstiev Západoslovenského atletického zväzu dorastu a mladšieho žiactva
- Majstrovstvá Slovenska vo viacboji ml.žiakov a ml.žiačok
- Olympijský odznak všestrannosti
- Detský štafetový kros
Halové majstrovstvá ZsAZ mladšieho a najmladšieho žiactva
Vyhodnotenie súťaže
Halové majstrovstvá ZsAZ mladšieho a najmladšieho žiactva
Bratislava (12. 2. 2023)
V nedeľu 12.2.2023 sa naši žiaci športových tried 5.A a 6.A - pretekári TJ Olympia Galanta pri ZŠ Sídl. SNP zúčastnili Halových majstrovstiev Západoslovenského atletického zväzu v bratislavskej hale Elán. Niektorí sa zúčastnili prvýkrát halovej súťaže, napriek tomu všetci pretekári podali svoje maximálne výkony a vzorne reprezentovali náš klub a základnú školu.
- Pekné 3. miesto sa podarilo získať Lukášovi Matejdesovi v chôdzi na 2000m a
Michalovi Janíčkovi v skoku do výšky – za čo im gratulujeme!
Ďakujeme trénerke Mgr. A. Gajdošovej a Mgr. Tomášovi Švitelovi za koučing a podporu pretekárov na súťaži! Ďakujeme učiteľom, trénerom športových tried za prípravu žiakov na súťaž a vedeniu školy za podporu a vytváranie vhodných podmienok na trénovanie.
Lukáš Matejdes – chôdza 2000m Michal Janíček – skok do výšky
Jednotlivé výkony a výsledky pretekárov TJ Olympia Galanta:
Pretekár
Disciplína
Fáza
Poradie
Výkon
PB
SB
Adamčíková Nela
60 m - Mladšie žiačky
Rozbeh 08
6
10.52
10.55
10.55
Adamčíková Nela
skok do diaľky - Mladšie žiačky
NM
304
304
Bagiová Szabina
60 m - Mladšie žiačky
Rozbeh 05
6
10.25
10.43
10.43
Bagiová Szabina
skok do diaľky - Mladšie žiačky
27
302
Bagiová Szabina
vrh guľou 2 kg - Mladšie žiačky
19
06.27
06.24
06.24
Bertúšek Ivo
60 m - Mladší žiaci
Rozbeh 03
5
09.88
10.32
10.32
Bertúšek Ivo
600 m - Mladší žiaci
Beh 02
6
2:11.31
2:17.45
2:17.45
Bertúšek Ivo
skok do diaľky - Mladší žiaci
22
322
250
250
Bilíková Karin Mia
60 m - Najmladšie žiačky
Rozbeh 08
3
10.34
Bilíková Karin Mia
600 m - Najmladšie žiačky
Beh 03
6
2:33.34
Bystrická Teresa
60 m - Najmladšie žiačky
Rozbeh 07
5
10.98
Bystrická Teresa
diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky
21
308
Csomová Sofia
60 m prekážok [68,6 cm] - Najmladšie žiačky
Beh 02
1
12.74
Csomová Sofia
diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky
10
342
Czére Tomáš
60 m - Mladší žiaci
Rozbeh 01
8
10.73
10.67
10.67
Czére Tomáš
skok do diaľky - Mladší žiaci
28
226
Dinková Sofia
60 m - Najmladšie žiačky
Rozbeh 05
7
11.32
Dinková Sofia
diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky
31
290
Gál Jakub
60 m - Mladší žiaci
Rozbeh 03
3
09.27
09.14
09.14
Gál Jakub
600 m - Mladší žiaci
Beh 01
8
1:58.32
1:56.86
1:56.86
Gál Jakub
skok do diaľky - Mladší žiaci
16
344
Janíček Michal
60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci
Beh
4
12.23
12.35
12.35
Janíček Michal
chôdza dráha 2000 m - Mladší žiaci
4
15:33.57
14:54.65
14:54.65
Janíček Michal
skok do výšky - Mladší žiaci
3
115
Kamenová Liana
60 m - Najmladšie žiačky
Rozbeh 04
7
11.63
Kamenová Liana
600 m - Najmladšie žiačky
Beh 03
7
2:33.93
Kňažíková Dominika
60 m - Mladšie žiačky
Rozbeh 07
8
10.39
10.55
10.55
Kňažíková Dominika
60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky
Beh 02
3
16.13
13.55
13.55
Kňažíková Dominika
skok do diaľky - Mladšie žiačky
29
273
Matejdes Lukáš
60 m - Mladší žiaci
Rozbeh 01
6
10.26
10.62
10.62
Matejdes Lukáš
chôdza dráha 2000 m - Mladší žiaci
3
15:31.06
14:55.80
14:55.80
Matejdes Lukáš
skok do diaľky - Mladší žiaci
27
290
306
306
Nagy Matúš
60 m - Mladší žiaci
Rozbeh 07
5
09.57
10.09
10.09
Nagy Matúš
skok do diaľky - Mladší žiaci
18
328
287
287
Nagy Matúš
vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci
8
06.52
05.93
05.93
Ondreáková Vivien
60 m - Mladšie žiačky
Rozbeh 05
4
09.76
09.95
09.95
Ondreáková Vivien
skok do diaľky - Mladšie žiačky
9
363
Pavlovičová Aurélia
60 m - Najmladšie žiačky
Rozbeh 06
5
10.98
Pavlovičová Aurélia
600 m - Najmladšie žiačky
Beh 03
5
2:32.76
Pethö Patrik
60 m - Mladší žiaci
Rozbeh 05
5
10.02
10.28
10.28
Pethö Patrik
skok do diaľky - Mladší žiaci
NM
Praženková Eliška
60 m - Mladšie žiačky
Rozbeh 02
7
11.71
11.49
11.49
Praženková Eliška
skok do diaľky - Mladšie žiačky
NM
Radványiová Veronika
60 m - Mladšie žiačky
Rozbeh 07
4
09.84
Radványiová Veronika
skok do diaľky - Mladšie žiačky
25
309
Šinkovič Richard
60 m - Mladší žiaci
Rozbeh 01
3
09.26
09.35
09.35
Šinkovič Richard
skok do diaľky - Mladší žiaci
11
362
Šinkovič Richard
vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci
4
08.54
08.12
08.12
Varga Tomáš
60 m - Mladší žiaci
Rozbeh 02
5
10.12
09.85
09.85
Varga Tomáš
skok do diaľky - Mladší žiaci
20
323
312
312